10. Evren [ KAOS ]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
10. Evren [ KAOS ]

KAOS ittifagi ozel forumu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

MEDUSA'nın oyuna geri dönüşü ve bendenizi takibe alması

YazarMesaj
OrgTech

MEDUSA'nın oyuna geri dönüşü ve bendenizi takibe alması Empty
MesajKonu: MEDUSA'nın oyuna geri dönüşü ve bendenizi takibe alması   MEDUSA'nın oyuna geri dönüşü ve bendenizi takibe alması EmptyCuma Ağus. 03, 2007 10:19 am

Ölüm Yıldızı ittifağıyla olan büyük savaşın sonunda ölüm yıldızı ittifağı üyeleri topluca oyun bırakmış.Düşmansız kalan karşı taraftanda bir takım oyuncular can sıkıntısından oyunu bırakmışlardı.
Bunlardan birisi de BOMBA ittifağında yer alan MEDUSA isimli bayan oyuncu idi.
Kendisi Ankara'lıdır.Dayılarla okey oynadığını duydum santa
Bütün bayan oyuncular gibi kendiside gece son derece verimli savaşlar yapar.
Bayan olmanın getirdiği titizlik ile savaşlarında sıfır kayıbı göz önünde tutar.
MEDUSA geçenlerde oyuna geri döndü.
Üstelik bu sefer BOMBSTAR ittifağında yer alıyor.
Bildiğiniz gibi maltepeye düşman olan bütün ittifaklar şimdi orada.
MEDUSA'nın son derece yetenekli bir oyuncu olduğununn farkındayım.
Yine gece rutin konrtollerinden birini yaparken benim nakliyeler gözüne takılmış.
9m madeni savunmasız görünce hemen kafasından planlar yapmış ve ardından 2000 kruvazörü saldırıya yollamıştır.
Kruvazörlerin ardına da 3 sortilik filo koymuştur.
Bende o sırada pilav yiyordum.
Bilgisayar başına bir geçtim ki ekran kıpkırmızı.
Online olduğumu belli ettim.
Kendisiyle hoş bir sohbetin başlaması için ilk adımı attım ancak kendisi yanaşmadı.
Sanırım dayılarla takılmaktan biraz sert birisi haline geldi.
Bilemiyorum.
Gece 4'te beni vuramayacağını anlayan MEDUSA,bugünde sabah 6'da sondaladı.Ancak filo kaldırmadı.
Sanıyorum ki ilerleyen günlerde saat başı sondalayarak kayıt tutacak.
Ancak şu an için herhangi bir tehlikde bulunmamaktadır.
Filo bastığımda karşı atağa geçeceğim.
OrgTech

MEDUSA'nın oyuna geri dönüşü ve bendenizi takibe alması Empty
MesajKonu: Geri: MEDUSA'nın oyuna geri dönüşü ve bendenizi takibe alması   MEDUSA'nın oyuna geri dönüşü ve bendenizi takibe alması EmptyCuma Ağus. 10, 2007 6:53 am

MEDUSA'nın bana saldırı filosu yolladığından bu yana geçen zamanda kendilerinin beni izleyeceğini söylemiştim.
Gece 4'te ki saldırısından hayal kırıklığıyla ayrılması üzerine gece 4'ten sonra beni sondalamaya başlamıştır.
Sabah 6'ya kadar gelen sondaların ayımı gözlemesini izin vermiştim ancak sabah 6'dan sonra gelen sondalara filomu göstermedim.
Bir kaç gün boyunca sabah 6-7 sularında gelen sondalar boş bir ayı gözlemiştir.
Yaklaşık 16 dakika öncede MEDUSA tarafından atılan sondaya karşı filomu bu sefer aydan kaldırmadım.
Sonda neticelerini görür görmez hemen ardından 1000 komutalık ana kuvvet filosunu ayıma yolladı.
Ardına da 3 sorti ekledi.
Yaşanılan bu mevzulardan sonra MEDUSA'nın bana atmış olduğu sondaların 'filo varsa kalkarız yavs' düşüncesinden ziyade,'bakalım bu çocuk saat kaçta yatağa giriyor' düşüncesi içeridiğinin farkına vardım.
Tabii ki bu ve bundan sonraki tüm saldırılarında eli boş döneceğini bilmeliydi.
MEDUSA'nın benim hakkındaki bilgisizliğini bu bölgeye yeni gelmesine bağlıyorum.
Zamanla ne tarzda bir oyuncu olduğumu anlayacaktır.

MEDUSA'nın oyuna geri dönüşü ve bendenizi takibe alması
1 sayfadaki 1 sayfası