10. Evren [ KAOS ]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
10. Evren [ KAOS ]

KAOS ittifagi ozel forumu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Bölge Stratejisi

YazarMesaj
nova

Bölge Stratejisi Empty
MesajKonu: Bölge Stratejisi   Bölge Stratejisi EmptyCuma Eyl. 21, 2007 2:37 pm

MerhabaLar. Cok yakında oyuna dönüs yapiyorum , sizlerle paylasmak istedigim , özelliklede benim icinde bulundugum sistem ve cevresinde dengelerin degismis olusunu gözlemliyor olusum. Hesap tatilde iken aralıklarla girip bölgeyi denetledim. Sonuc olarak "MARMARA" ittifagi eskiye oranla gelismis ve hatta üye sayısı artmis. ve hemen hemen hic bir hareket göremedigim "CEMO" yu da sanırım birileri indirme planlarini coktan yapmis, bir damla kanin suya düsmesini bekleyen onlarca köpekbaliklari gibi tetikte bekliyorlar. Neyse ; sizlere sunu belirteyim, hesabi actigim an "MARMARA ve MUTLU" ittelerindeki hemen hemen tüm oyunculari (koordinatlari yakin olanlari tabi) vurmayi düsünüyorum. bunlardan bazilari ise , Orgtech'in yeni okuma firsati buldugum yukaridaki mesajindaki kara listeye almis oyunculardan olusuyor. kisaca ; sanirim cok KAN akacak , cok KATLIAM olacak , cok uykusuz GECELER baslayacak.. Dogacak GUNES'e emanetsiniz beyLer , eywaLLah..

Bölge Stratejisi
1 sayfadaki 1 sayfası