10. Evren [ KAOS ]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
10. Evren [ KAOS ]

KAOS ittifagi ozel forumu

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Açık Bildiri

YazarMesaj
OrgTech

Açık Bildiri Empty
MesajKonu: Açık Bildiri   Açık Bildiri EmptyÇarş. Ağus. 01, 2007 4:02 am

Sevgili arkadaşlarım,

Arkadaşlığın önde,oyunun arka planda olduğu yakın ilişkilerimizle bu vakte kadar gelmiş bulunuyoruz.
Reel hayatımızdaki öncelikler nedeniyle genelimizin oyunları tatilde bulunuyor.
Ben ise uzun süredir bir hazırlığın içerisindeyim.
Bugüne kadar başıma gelen aksilikler beni bu oyunda oldukça arka plana itti.
Aylar öncesinden maddeleştirdiğim listemin sonu nihayet göründü.
Yapılması gereken 3-4 bina dışında listem sona ermiş durumdadır.
Bu hazırlık süreci boyunca güçsüz konumda kaldığım için,güçlerini bana kabul ettirmeye çalışan oyuncularında kabarık bir listesi oluşturulmuştur.
Bu listede bulunan bir kaç oyuncunun isimlerini çok sevdiğim Murat abimle önceden paylaşmıştım.
Yaz ayının son günlerinde bu listede bulunan oyuncuları teker teker yok etmeye başlayacağımı burada açık bir şekilde bildirmek istiyorum.
Vurulması gereken oyuncuların vurulması işlemi esnasında karşı tarafla işbirliği yapan herkes yok edilecek oyuncularla beraber yok edilecektir.
Bana karşı oluşturulmuş herhangi bir ittifağın,birliğin,itilafın seviyesini,gücünü psikolojik olarak dikkate almaksızın net ve kesin cevaplar en tez zamanda verilecektir.

Ayrıca birliğimize,ittifağımıza veya ittifağımızın herhangi bir üyesine yapılacak saldırı en kısa zamanda cevaplandırılacaktır.
Üyelerimize yapılacak herhangi bir saldırı dışında,üyelerimizin herhangi birine verilecek gözdağı da en kısa zamanda cevaplandırılacaktır.

Filo yapımının tamamlandığı anda vurulacak oyuncuların listesi aşağıdadır :

mercantuning
mustehak
CISDIK
laje
yaholey
Kirpit
MY LIFE
suspect
mutlu
booster
palindrom
GooSe
ATTILA

Tekrar belirtmekte fayda görüyorum.
Bu oyuncuları vurmam esnasında karşıma çıkacak her oyuncuya rest çekeceğim.

Saygılarımla OrgTech...
OrgTech

Açık Bildiri Empty
MesajKonu: Geri: Açık Bildiri   Açık Bildiri EmptyPerş. Eyl. 13, 2007 5:08 pm

Nakliyelerimi son bir kez gözden geçirdikten sonra hayırlısıyla filo basmaya başlıyorum.Sizlerin tatil modundan çıkmasıyla aynı zamanlara denk gelecek filo basmam.
Geçen gün yaholey'den sonda aldım.1 saat sonra tekrar sodna aldım.
Düşmanın bu sondalamada ki düşüncesi,benim filomu gece yerde unuttuğumu sanmasıydı.Yani beni acemi bir oyuncu olarak görüyorlar.
Bunun üzerine 26 saat boyunca 2 saat aralıklarla yaholey'i sondaladım.Ona 7/24 online olduğumu anlatmaya çalıştım.
Sondalarım gece filosunu yerde yakaladı.6k Hafif Avcı,1k kadar Komuta Gemisi var.Yaklaşık 200 kadar Fırkateyn'i var.Elbette ki tüm filosu o değildi ama geriye kalan filosuyla birleştirildiğinde sonda raporunda gördüğüm filodan büyük bir fark oluşmayacağını düşünüyorum.
Yaholey dostlarıyla irtibata geçmiş.Dostlarından bugün defalarca sonda aldım.Ard arda attılar,beni gözlediklerini anlatmaya çalıştılar.
Rest çektim,hepiniz gelin dedim.Ancak pekala buralarda yalnız olduğumun farkındayım.
Enderun ittifağı daha önceden işbirlikçi tavrını sergilemişti ama ben bu savaşta onlara güvenmeyeceğim.
Uzunca bir süredir dostum olan bir arkadaşım KASIRGA ittifağına geçmiş.
Benim buralarda KASIRGA'dan 1-2 oyuncu var.Zor durumda kalmadıkça onlarla da işbirliği yapacağımı sanmıyorum.
Belki size garip gelebilir ama gerekirse MEDUSA ile işbirliği yapmayı düşünüyorum.Eğer MEDUSA'nın bana güvenmesini sağlayabilirsem güçlü bir dost kazanmış olacağım.
Düşmanlarımızın şu son günlerde aktif hale geçmesi benim için iyi oldu.
Filo basmama yakın zamanda bu şekilde gövde gösterileri yaşamamızın psikolojik olarak beni savaşa hazırlayacağını düşünüyorum.
Yakında KAOS başlayacak Twisted Evil

Açık Bildiri
1 sayfadaki 1 sayfası